catatony تبریز بازیکن فوتبال کارنامه

catatony: تبریز بازیکن فوتبال کارنامه خاکسپاری آموزش و پرورش فوتبالیست تبریزی بازیکن تیم

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات راهی جهت خروج از بحران تعطیلات لیگ نیست/ از هواداران بابت بیرانوند عذرخواهی می‌کنم ، برانکو

سرمربی تیم پرسپولیس با اشاره به بازی‌های نه چندان‌ نیرومند تیم‌های حریف در ورزشگاه آزادی از هفت امتیازی که تیمش در بازی‌های خانگی از دست داده است ابراز نگرانی ک

راهی جهت خروج از بحران تعطیلات لیگ نیست/ از هواداران بابت بیرانوند عذرخواهی می‌کنم ، برانکو

برانکو: راهی جهت خروج از بحران تعطیلات لیگ نیست/ از هواداران بابت بیرانوند عذرخواهی می کنم

عبارات مهم : برانکو

سرمربی تیم پرسپولیس با اشاره به بازی های نه چندان نیرومند تیم های حریف در ورزشگاه آزادی از هفت امتیازی که تیمش در بازی های خانگی از دست داده است ابراز نگرانی کرد.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز (سه شنبه) پرسپولیس راجع به تساوی این تیم برابر پدیده و هم چنین اظهار نظرش مبنی بر بحرانی بودن بازی های لیگ بعد از تعطیلات، اظهار کرد: نه متاسفانه راهی جهت خروج از این بحران نیست. این قضیه مسئله تمام کلوب های دنیا هست. من از بازی تیمم راضی هستم ولی فقط نتیجه نگرفتیم. اگر به نتیجه های دیگر تیم ها دقت کنید اثرات این تعطیلات را می بینید. ما در دیدار دیروز تلاش کردیم و می خواستیم پیروز شویم ولی موقعیت های مان تبدیل به گل نشد.

راهی جهت خروج از بحران تعطیلات لیگ نیست/ از هواداران بابت بیرانوند عذرخواهی می‌کنم ، برانکو

او ادامه داد: اگر ضربه ایستگاهی قاضی در دقایق نهایی به گل تبدیل می شد بازی با نتیجه ای بر خلاف روند ۹۰ دقیقه تمام می شد. ما هفت امتیاز را در بازی های خانگی از دست داده ایم. در این بازی ها نه پیکان، نه سیاه جامگان و نه پدیده شانسی را روی دروازه ما ایجاد نکردند ولی ما هفت امتیاز در منزل را از دست دادیم.

سرمربی پرسپولیس اضافه کرد: دفاع ما برابر پدیده خوب کار کرد ولی در خط حمله شانس با ما یار نبود. سید جلال حسینی، منشا و علیپور وقت هایی را از دست دادند ولی در کل بازی خوبی بود. گل نزدن در هر بازی وجود دارد. من بازی الهلال را مشاهده کردم و آن ها نیز در برابر حریف خود پنج موقعیت خوب را از دست دادند. حریفان دیگر نیز به همین شکل هستند. در بازی دیروز و در ابتدای نیمه دوم کمی ضعف داشتیم که در بازی با سایپا هم این قضیه پیش آمده بود ولی در ادامه فشار آوردیم.

سرمربی تیم پرسپولیس با اشاره به بازی‌های نه چندان‌ نیرومند تیم‌های حریف در ورزشگاه آزادی از هفت امتیازی که تیمش در بازی‌های خانگی از دست داده است ابراز نگرانی ک

سرمربی پرسپولیس راجع به بازی این تیم برابر پارس جنوبی جم در هفته سیزدهم، گفت : این بازی فضای خوبی خواهد داشت. ما یک امتیاز از صدر جدول رده بندی پایین تر هستیم و داربی بزرگی را در هفته بعد پیش رو خواهیم داشت. این بازی به اندازه تمام بازی های ما سخت خواهد بود. ما به دنبال بهانه مانند جَوی نیستیم. این دیدار داربی است و جزو بازی هایی است که به خاطر آن زندگی می کنیم. مطمئنا جو جهنمی خواهد بود و از این بهتر چیزی جهت بازیکن وجود ندارد.

برانکو ایوانکوویچ در مورد حواشی اطراف علیرضا بیرانوند، تصریح کرد: من کار بیرانوند را توجیه نمی کنم و به او حق نمی دهم. از هواداران عذرخواهی می کنم، لیکن همه چیز ما جهت هواداران هست. گاهی اوقات باید بازیکنان را درک کنیم، لیکن حساسیت هایی ایجاد می شود. بیش تر از همه خود بیرانوند متاسف هست. بازیکنان در این شرایط باید کمی درک شوند. بیرانوند باید بداند پرسپولیس کلوب بزرگی است و بازی کردن جهت این تیم راحت نیست. در هر بازی ۵۰ تا ۶۰ هزار جفت چشم از نزدیک و ۳۰ تا ۴۰ میلیون هوادار از منزل این تیم را حمایت می کنند و بازی های این تیم را مشاهده می کنند. ما به هواداران مان افتخار می کنیم و به انرژی که آن ها به ما می دهند می بالیم. آن ها یار دوازدهم ما بودند و ما از این که آن ها را خوشحال نکردیم غمگینیم.

او راجع به تکرار رفتارهای نامناسب بازیکنان پرسپولیس با هواداران، توضیح داد: ما با این رفتارها برخورد خواهیم کرد ولی این وقایع هر لحظه پیش خواهد آمد. هر لحظه کسانی هستند که ظرفیت پایینی دارند. این اتفاق در آینده هم خواهد بود ولی خدا را شکر اکنون به حداقل رسیده هست. من با این که شما می گویید هواداران حق زیادی در تیم ما دارند موافق هستم. ما به خاطر آنان این جا هستیم. من از طرف خودم از آن ها عذرخواهی می کنم.

راهی جهت خروج از بحران تعطیلات لیگ نیست/ از هواداران بابت بیرانوند عذرخواهی می‌کنم ، برانکو

برانکو راجع به این که طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) منتظر عذرخواهی بیرانوند هستند، گفت : من از طرف خودم عذرخواهی می کنم. من می گویم او مقصر هست. با بیرانوند برخورد خواهد شد و جریمه خواهد شد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد مسئله همیشگی بین سکوها و بازیکنان، گفت : به عنوان نمونه دو سال است در مورد محسن ربیع خواه می نویسند ولی او دو سال است که جهت قهرمانی پرسپولیس تلاش می کند ولی آن ها کار خود را می کنند. گاهی اوقات باید بازیکنان را درک کرد، لیکن ماشین نیستند و انسان هستند و باید آن ها فهمیده شوند.

سرمربی تیم پرسپولیس با اشاره به بازی‌های نه چندان‌ نیرومند تیم‌های حریف در ورزشگاه آزادی از هفت امتیازی که تیمش در بازی‌های خانگی از دست داده است ابراز نگرانی ک

سرمربی کروات سرخ ها راجع به موفقیت بازیکنان پرسپولیس در تمرینات شوت زنی در تمرین و هم چنین موفق نبودن آن ها در دیدار برابر پدیده، توضیح داد: برابر این تیم شوت های کمی به سمت دروازه زده شد. بازیکن باید در کسری از ثانیه تصمیم بگیرد که چه کاری انجام دهد. ما در تمرینات مان هر لحظه شوت زنی را خواهیم داشت ولی این که بازیکن چه موقع از آن در زمین استفاده کند به خود او بر می گردد.

واژه های کلیدی: برانکو | سرمربی | بازیکنان | بیرانوند | عذرخواهی | هواداران | پرسپولیس | هواداران | پرسپولیس | سرمربی تیم | برانکو ایوانکوویچ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs