catatony تبریز بازیکن فوتبال کارنامه

catatony: تبریز بازیکن فوتبال کارنامه خاکسپاری آموزش و پرورش فوتبالیست تبریزی بازیکن تیم

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی نمای بازار مسکن در 22 منطقه پایتخت

طی هفته نخست اردیبهشت ماه بیش از سه‌هزار معامله خرید مسکن منعقد و در سامانه اطلاعات بازار املاک کشور عزیزمان ایران ثبت شده است است که تمام 22 منطقه پایتخت از ای

نمای بازار مسکن در 22 منطقه پایتخت

نمای بازار مسکن در 22 منطقه پایتخت

عبارات مهم : ایران

طی هفته نخست اردیبهشت ماه بیش از سه هزار معامله خرید مسکن منعقد و در سامانه اطلاعات بازار املاک کشور عزیزمان ایران ثبت شده است است که تمام 22 منطقه پایتخت از این معاملات سهم داشته اند.

به گزارش دنیای اقتصاد ، با توجه به نیمه تعطیل بودن بازار معاملات در فروردین ماه، حجم معاملات مسکن جهت قضاوت مطمئن راجع به تحولات قیمتی در مناطق گوناگون به حد کفایت نبود.

این در حالی است که از هم اکنون و با نگاهی به کارنامه هفته نخست اردیبهشت ماه می توان آینده نگری کرد تعداد معاملات مسکن در ماه جاری بیش از فروردین خواهد بود و در نتیجه آمارهای این ماه می تواند مبنای قضاوت راجع به قیمت ها قرار گیرد. همچنین نگاهی به قراردادهای منعقد شده است در طول روزهای سپری شده است از اردیبهشت ماه حاکی است هیچ یک از 22 منطقه پایتخت کشور عزیزمان ایران از گران ترین ها تا ارزان ترین ها، از معاملات ثبت شده است بی نصیب نبوده اند. در جدول نبض بازار امروز قیمت آپارتمان ها قطعی واقع در تمام مناطق پایتخت کشور عزیزمان ایران گردآوری شده است است تا اوضاع قیمت ها در بازار مسکن پایتخت را در یک نمای کلی به نمایش بگذارد.

نمای بازار مسکن در 22 منطقه پایتخت

البته مورد نیاز است یادآوری شود که قیمت های قطعی ثبت شده است در معاملات اردیبهشت ماه بیش از قیمت های پیشنهادی قابل اتکا بوده و معرف اوضاع عمومی بازار مسکن است چراکه در هفته های نخست سال تازه هنوز میزان تغییرات احتمالی قیمتی مشخص نیست و از طرفی فروشندگانی که انتظار زیاد کردن قیمت دارند، قیمت های پیشنهادی را عموما بالاتر از ارزش واقعی املاک تعیین می کنند. به اذعان مشاوران املاک این واکنش‌ها در بین مالکان آپارتمان های نوساز و تازه ساز عمومیت بیشتری دارد و آنها اغلب انتظار زیاد کردن قیمت 10 درصد و زیاد را دارند. این در حالی است که تحولات قیمتی در معاملات قطعی، نسبت به قیمت معاملات در زمستان در بعضی مناطق عوض کردن نکرده بوده و در بعضی مناطق نیز زیر 5 درصد زیاد کردن داشته است.

طی هفته نخست اردیبهشت ماه بیش از سه‌هزار معامله خرید مسکن منعقد و در سامانه اطلاعات بازار املاک کشور عزیزمان ایران ثبت شده است است که تمام 22 منطقه پایتخت از ای

واژه های کلیدی: ایران | بازار | اردیبهشت | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs